Venkovní klimatizační jednotky

Srdcem klimatizace je její venkovní část.
Jakou zvolit?

Ve venkovní části klimatizace se nachází nejdůležitější část celého klimatizačního systému – kompresor. Venkovní jednotka se nejčastěji umisťuje na L-konzole na fasády domů, balkóny nebo třeba střechy, výjimkou ale také nejsou sklepy a chodby.

Při výběru jejich umístění je nutné brát v potaz jejich velikost, hmotnost a také vzdálenost od vnitřních jednotek, která může být od 20 až po 75 metrů v závislosti na venkovní jednotce.

Digital Inverter

Pro opravdu malé rozměry se hodí venkovní jednotky Digital Inverter, které patří mezi nejlehčí a nejkompaktnější na trhu. Zařízení jako celek přináší velmi výhodný poměr mezi výkonem a cenou.

Super Digital Inverter

Excelentní výkon a vysoká účinnost zajistí venkovní jednotka z řady Super Digital Inverter. Super Digital Inverter jsou doslova šampiony na trhu – můžete s nimi topit či chladit i při extrémních vnějších podmínkách. Pro svou vysokou účinnost jsou také používány v setech tepelných čerpadel Estia

Digital Inverter BIG

Pro klimatizaci velkých prostorů je ideální použití venkovní jednotky řady Digital Inverter BIG. Jsou silné, vysoce efektivní a lze na ně napojit více menších vnitřních jednotek – při jejich společném provozu dosáhnete optimálního provětrání prostoru a tím i maximálního komfortu.