logo

ŽE SE V KLIMATIZACÍCH NEVYZNÁTE?
UKÁŽEME VÁM TO NEJVHODNĚJŠÍ ŘEŠENÍ

Nevíte si rady? Zkuste naši jednoduchou kalkulačku, která Vám napoví, jaké residenční řešení je pro Vás nejvhodnější. Pokud byste měli zájem o větší průmyslové řešení nebo multi-splitové řešení, napište prosím na travnicek@jetiklima.cz a obratem se vám ozveme.
Políčka označené* (jméno, e-mail, telefon, město) jsou povinné.

Pro relizaci Brno a Brno venkov je doprava zahrnuta v ceně.

Informace o ceně jsou orientační – cena se může lišit v závislosti od faktoru, jako např. oslunění místnosti, složitost montáže, sekání zdiva, tepelný výkon spotřebičů v mistnosti, počet lidí v místnosti a jiné.

Prvotřídní klimatizace s montáží a servisem po Brně i okolí

Naším cílem totiž není prodat klimatizaci za každou cenu. Naopak vám raději poradíme, jaké řešení bude ve vašem případě nejlepší. Zda si klimatizaci vůbec pořídit, jaký systém zvolit a do kterých místností jednotky instalovat. Myslíme na vše – a úplně nejvíc na to, abyste byli s konečným výsledkem spokojení. My klimatizace umíme.

Chodit umíme i v tepelných čerpadlech, vyznáme se v problematice domácího a průmyslového chlazení, ochlazování či mražení skladů a provádíme navíc revize dle nařízení komise (ES) 303/2008 na kontrolu těsnosti zařízení s fluorovanými skleníkovými plyny a regulovanými látkami. Nemluvíme jen tak do větru – naše znalosti máme podložené získanými certifikáty.

Podívat se na nabídku klimatizací