logo

PRŮMYSLOVÉ CHLAZENÍ

Udržíme ve vašem podniku potřebnou teplotu.
Ať už se děje cokoliv

V oblasti průmyslového chlazení se totiž vyznáme. Známe jeho specifika, rizika i příležitosti. A všech těchto znalostí využíváme ve váš prospěch.

Jsme připraveni vám pomoci s:

  • udržení teploty a odvlhčování rozvaděčů  pomocí klimatizací značky Rittal
  • chladící techniku Carrier pro průmyslové chlazení nebo ohřev kapalin pro obráběcí stroje, vzduchotechniku či klimatizaci, ochlazování a mražení potravin, přímé chlazení do vzduchotechniky
  • systémy pro chlazení a vymražování průmyslových prostor, vinných sklípků, chladíren, mrazíren atp.
  • zvlhčování klimatu v prostorách pomocí zvlhčovačů značky CAREL

Prvotřídní klimatizace s montáží a servisem po Brně i okolí

Naším cílem totiž není prodat klimatizaci za každou cenu. Naopak vám raději poradíme, jaké řešení bude ve vašem případě nejlepší. Zda si klimatizaci vůbec pořídit, jaký systém zvolit a do kterých místností jednotky instalovat. Myslíme na vše – a úplně nejvíc na to, abyste byli s konečným výsledkem spokojení. My klimatizace umíme.

Chodit umíme i v tepelných čerpadlech, vyznáme se v problematice domácího a průmyslového chlazení, ochlazování či mražení skladů a provádíme navíc revize dle nařízení komise (ES) 303/2008 na kontrolu těsnosti zařízení s fluorovanými skleníkovými plyny a regulovanými látkami. Nemluvíme jen tak do větru – naše znalosti máme podložené získanými certifikáty.

Podívat se na nabídku klimatizací