logo

OPRAVY KLIMATIZAČNÍCH A TEPELNÝCH ČERPADEL

Naše dlouholetá specializace na značku Toshiba zaručuje výbornou znalost zařízení. Proto zjištění závady nebo oprava Vašeho zařízení není problémem či zkoušením, ale "hračkou". Instalace zejména Toshiba zařízení jsou pro nás obrovský zdroj informací o provozu zařízení, pro následné kvalitní servisní zákroky, při kterých šetříme Vaše náklady tvořené stráveným časem při zjištění nebo opravě. Samozřejmostí je oprava všech klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel nejen Toshiba ale i jiných značek.

Zejména u tepelných čerpadel je na 1. místě rychlost zjištění a záhy odstranění závady.

Prvotřídní klimatizace s montáží a servisem po Brně i okolí

Pomůžeme vám s výběrem klimatizace do bytu či domu nebo průmyslové klimatizace. Naším cílem ale není prodat klimatizaci za každou cenu. Naopak vám raději poradíme, jaké řešení bude ve vašem případě nejlepší. Zda si klimatizaci vůbec pořídit, jaký systém zvolit a do kterých místností jednotky instalovat. Myslíme na vše – a úplně nejvíc na to, abyste byli s konečným výsledkem spokojení. My klimatizace umíme.

Chodit umíme i v tepelných čerpadlech, vyznáme se v problematice domácího a průmyslového chlazení, ochlazování či mražení skladů a provádíme navíc revize dle nařízení komise (ES) 303/2008 na kontrolu těsnosti zařízení s fluorovanými skleníkovými plyny a regulovanými látkami. Nemluvíme jen tak do větru – naše znalosti máme podložené získanými certifikáty.