logo

KLIMATIZACE TOSHIBA DO BYTU ČI DOMU - BRNO A OKOLÍ

Příjemné osvěžení i zahřátí? 
Klimatizace Toshiba zvládne obojí

V horkých letních dnech často sníme o ochlazení a uvažujeme o pořízení klimatizace. Její správný výběr nám však může pomoci i v zimě – klimatizace Toshiba RAS jsou konstruované tak, aby nám ulevily v létě od vedra a v zimě nás zahřály s minimálními náklady.

Pokud máte problematickou pouze jednu místnost, stačí vám typ split, který se skládá z venkovní jednotky s kompresorem, která se umisťuje na balkóny či fasády, a z vnitřní jednotky, která se umisťuje například pod oknem. Celý systém propojuje spojovací potrubí.

Pokud potřebujete klimatizaci a topení do celého bytu, pak se vám vyplatí typ multisplit, kdy je na venkovní jednotku napojeno až pět vnitřních jednotek.

Jaké mají klimatizace Toshiba RAS výhody?

  • Jsou velmi tiché
  • Jsou účinné a pracují až do venkovní teploty – 15°C
  • Odvlhčují a čistí vzduch
  • Jsou až 3x levnější na provoz než přímotopy
  • Mají vysoký výkon
  • Teplotu si můžete přesně regulovat
  • Nemají negativní vliv na životní prostředí

CHLAZENÍ a TOPENÍ – používejte tepelná čerpadla vzduch – vzduch kdykoliv po celý rok!

Klimatizace Toshiba RAS RESIDENTIAL 1:1

Typ Toshiba RAS Residental 1:1 se ideálně hodí obytných místností s lodžiemi, rodinných domů a kanceláří. Díky unikátní invertorové technologii a špičkovému kompresoru Toshiba Twin Rotary mají extrémně nízkou spotřebu a jsou vysoce účinné. Klimatizační jednotky Toshiba RAS mají plynulou regulaci výkonu, takže zařízení má vždy pouze takový odběr, jaký je v danou chvíli potřeba. Výsledkem je provoz při částečném zatížení oproti jmenovitému výkonu, který výrazně snižuje celkovou roční spotřebu elektrické energie. 

Klimatizace pro domácnosti a rodinné domy:

Nabízíme Vám profesionální a úsporné klimatizace pro domácnosti, domy i kancelářské prostory.


Prohlédněte si náš nejnovější katalog

Prvotřídní klimatizace s montáží a servisem po Brně i okolí

Naším cílem totiž není prodat klimatizaci za každou cenu. Naopak vám raději poradíme, jaké řešení bude ve vašem případě nejlepší. Zda si klimatizaci vůbec pořídit, jaký systém zvolit a do kterých místností jednotky instalovat. Myslíme na vše – a úplně nejvíc na to, abyste byli s konečným výsledkem spokojení. My klimatizace umíme.

Chodit umíme i v tepelných čerpadlech, vyznáme se v problematice domácího a průmyslového chlazení, ochlazování či mražení skladů a provádíme navíc revize dle nařízení komise (ES) 303/2008 na kontrolu těsnosti zařízení s fluorovanými skleníkovými plyny a regulovanými látkami. Nemluvíme jen tak do větru – naše znalosti máme podložené získanými certifikáty.

Podívat se na nabídku klimatizací