logo

KLIMATIZACE TOSHIBA DO BYTU ČI DOMU - BRNO A OKOLÍ

Příjemné osvěžení i zahřátí? Klimatizace Toshiba zvládne obojí

V horkých letních dnech často sníme o ochlazení a uvažujeme o pořízení klimatizace. Její správný výběr nám však může pomoci i v zimě – klimatizace Toshiba RAS jsou konstruované tak, aby nám ulevily v létě od vedra a v zimě nás zahřály s minimálními náklady.

Pokud máte problematickou pouze jednu místnost, stačí vám typ Split, který se skládá z venkovní jednotky s kompresorem, která se umisťuje na balkóny či fasády, a z vnitřní jednotky, která se umisťuje například pod oknem. Celý systém propojuje spojovací potrubí.

Pokud potřebujete klimatizaci a topení do celého bytu, pak se vám vyplatí typ Multi-Split, kdy je na venkovní jednotku napojeno až pět vnitřních jednotek.

Jaké mají klimatizace Toshiba RAS výhody?

  • Jsou velmi tiché
  • Jsou účinné a pracují až do venkovní teploty -15°C
  • Odvlhčují a čistí vzduch
  • Jsou až 3x levnější na provoz než přímotopy
  • Mají vysoký výkon
  • Teplotu si můžete přesně regulovat
  • Nemají negativní vliv na životní prostředí

CHLAZENÍ a TOPENÍ – používejte tepelná čerpadla vzduch – vzduch kdykoliv po celý rok!

Klimatizace Toshiba RAS RESIDENTIAL 1:1

Typ Toshiba RAS Residental 1:1 se ideálně hodí do obytných místností s lodžiemi, rodinných domů a kanceláří. Díky unikátní invertorové technologii a špičkovému kompresoru Toshiba Twin Rotary mají extrémně nízkou spotřebu a jsou vysoce účinné. Klimatizační jednotky Toshiba RAS mají plynulou regulaci výkonu, takže zařízení má vždy pouze takový odběr, jaký je v danou chvíli potřeba. Výsledkem je provoz při částečném zatížení oproti jmenovitému výkonu, který výrazně snižuje celkovou roční spotřebu elektrické energie

Klimatizace pro domácnosti a rodinné domy:

Nabízíme Vám profesionální a úsporné klimatizace pro domácnosti, domy i kancelářské prostory.


Prohlédněte si náš nejnovější katalog

Prvotřídní klimatizace s montáží a servisem po Brně i okolí

Pomůžeme vám s výběrem klimatizace do bytu či domu nebo průmyslové klimatizace. Naším cílem ale není prodat klimatizaci za každou cenu. Naopak vám raději poradíme, jaké řešení bude ve vašem případě nejlepší. Zda si klimatizaci vůbec pořídit, jaký systém zvolit a do kterých místností jednotky instalovat. Myslíme na vše – a úplně nejvíc na to, abyste byli s konečným výsledkem spokojení. My klimatizace umíme.

Chodit umíme i v tepelných čerpadlech, vyznáme se v problematice domácího a průmyslového chlazení, ochlazování či mražení skladů a provádíme navíc revize dle nařízení komise (ES) 303/2008 na kontrolu těsnosti zařízení s fluorovanými skleníkovými plyny a regulovanými látkami. Nemluvíme jen tak do větru – naše znalosti máme podložené získanými certifikáty.