logo

KLIMATIZACE TOSHIBA DO KANCELÁŘE - BRNO A OKOLÍ

Dopřejte svým zaměstnancům pohodu v zimě i v létě

Klimatizace na pracovišti je v podstatě nezbytností – pokud je vašim zaměstnancům horko, těžko budou odvádět skvělé pracovní výkony. Stejně tak pokud je zebou nohy. Klimatizace Toshiba RAV řeší oba dva problémy a díky svému výkonu je ideálním řešením nejen pro větší kanceláře, ale také pro prostory s technologií či serverové místnosti.

Všechna klimatizační zařízení TOSHIBA jsou založena na nejmodernější technologii tepelného čerpadla a díky tomu je lze používat pro vysoce účinný celoroční provoz – tedy nejen pro chlazení, ale i topení.

Jako zdroj tepelné energie slouží venkovní vzduch, který je k dispozici vždy a všude. Správný návrh výkonu a odborná instalace klimatizace vám přinese nejen příjemný chlad v létě, ale také možnost topit i v přechodném nebo zimním období. Zaručí zkrátka celoroční tepelnou pohodu.

 

Rozdělení dle technologie venkovní jednotky

DIGITAL INVERTER

Venkovní jednotky řady „Digital Inverter“ se vyznačují velmi malými rozměry, které jsou výhodné při nutnosti instalace v omezeném prostoru. Venkovní jednotky patří mezi nejlehčí a nejkompaktnější na trhu. Zařízení jako celek přináší velmi výhodný poměr mezi výkonem a cenou.

SUPER DIGITAL INVERTER

Ten kdo chce jen to nejlepší, může zvolit venkovní jednotku z řady „Super Digital Inverter“. Excelentní výkon při vysoké účinnosti, možnost maximální délky rozvodů chladiva nebo schopnost provozu chlazení a topení při až extrémních vnějších podmínkách dělají z této série absolutního šampióna této třídy na trhu.

DIGITAL INVERTER BIG

Řada produktů „Digital Inverter BIG“ je vynikajícím řešením pro klimatizaci velkých prostorů nebo tam, kde je ve velkém prostoru požadována stejná teplota, tj. jedna teplotní zóna. Díky možnosti napojení více menších vnitřních jednotek na jednu silnější venkovní jednotku při jejich společném provozu se dosáhne optimálního provětrání prostoru a tím i maximálního komfortu.

 

Varianty vnitřních jednotek

Nástěnné jednotky

Díky jednoduché montáži a vysoké flexibilitě je možné použít tyto jednotky pro nejrůznější aplikace.

Digital Inverter, Super Digital Inverter, Digital Inverter Big

Podstropní jednotky

Podstropní jednotka s výdechem vzduchu podél stropu zajisti přirozené rozložení teploty v prostoru a optimální klima v místnosti.

Digital Inverter, Super Digital Inverter, Digital Inverter Big

Kazetové 4cestné jednotky

Kazetové jednotky mají výhodu v ukrytí celého těla jednotky v mezistropu, viditelný je pouze spodní panel. Upravovaný vzduch je vyfukován do 4 směrů a tím je dosažena rovnoměrná teplota a distribuce vzduchu po celé ploše místnosti.

Digital Inverter, Super Digital Inverter, Digital Inverter Big

Kazetové kompaktní 60x60 cm 4cestné jednotky

Tyto kazetové jednotky jsou svými rozměry korpusu určeny do klasických rastrových podhledů 60x60 cm. Pomocí 4 výdechů s lamelami zajistí dokonalou distribuci vzduchu v místnosti.

Digital Inverter, Super Digital Inverter, Digital Inverter Big

Mezistropní jednotky

Jednotky jsou určeny pro maximálně skrytou instalaci v podhledu, kdy zůstanou vidět jen sací a výdechové mřížky. Použití více výdechů vzduchu umožňuje rovnoměrné rozložení teploty v celém prostoru.

Digital Inverter, Super Digital Inverter, Digital Inverter Big

Nízké mezistropní jednotky

Při omezeném prostoru nebo malé výšce mezistropu nad podhledem je ideální volbou nízká jednotka s výškou pouhých 21 cm.

Digital Inverter, Super Digital Inverter, Digital Inverter Big

Vysokotlaké mezistropní jednotky

Pro dlouhé rozvody vzduchu v rozsáhlých objektech může být nutností velký výkon, stejně jako vysoký externí statický tlak, kterým tyto jednotky disponují.

Digital Inverter Big

Dveřní clony

Vzduchové clony tvoří proudem vzduchu bariéru proti vnikání studeného venkovního vzduchu do místnosti. Instalace dveřní clony lze doporučit v případě, kdy jsou vstupní dveře neustále otevřené, nebo pokud se jedná o automatické dveře s velmi častým otevíráním.

Digital Inverter, Super Digital Inverter

Přímý výpar do VZT

Tyto DX-kity umožňují jednoduché napojení běžných výměníků vzduchotechnických jednotek na venkovní jednotky série Digital Inverter, Super Digital Inverter a Digital Inverter BIG.

Digital Inverter, Super Digital Inverter, Digital Inverter Big


Prohlédněte si náš nejnovější katalog

Prvotřídní klimatizace s montáží a servisem po Brně i okolí

Pomůžeme vám s výběrem klimatizace do bytu či domu nebo průmyslové klimatizace. Naším cílem ale není prodat klimatizaci za každou cenu. Naopak vám raději poradíme, jaké řešení bude ve vašem případě nejlepší. Zda si klimatizaci vůbec pořídit, jaký systém zvolit a do kterých místností jednotky instalovat. Myslíme na vše – a úplně nejvíc na to, abyste byli s konečným výsledkem spokojení. My klimatizace umíme.

Chodit umíme i v tepelných čerpadlech, vyznáme se v problematice domácího a průmyslového chlazení, ochlazování či mražení skladů a provádíme navíc revize dle nařízení komise (ES) 303/2008 na kontrolu těsnosti zařízení s fluorovanými skleníkovými plyny a regulovanými látkami. Nemluvíme jen tak do větru – naše znalosti máme podložené získanými certifikáty.