logo

PRŮMYSLOVÉ CHLAZENÍ

Udržíme ve vašem podniku potřebnou teplotu.
Ať už se děje cokoliv

V oblasti průmyslového chlazení se totiž vyznáme. Známe jeho specifika, rizika i příležitosti. A všech těchto znalostí využíváme ve váš prospěch.

Jsme připraveni vám pomoci s:

  • udržení teploty a odvlhčování rozvaděčů  pomocí klimatizací značky Rittal
  • chladící techniku Carrier pro průmyslové chlazení nebo ohřev kapalin pro obráběcí stroje, vzduchotechniku či klimatizaci, ochlazování a mražení potravin, přímé chlazení do vzduchotechniky
  • systémy pro chlazení a vymražování průmyslových prostor, vinných sklípků, chladíren, mrazíren atp.
  • zvlhčování klimatu v prostorách pomocí zvlhčovačů značky CAREL

Poradíme vám, jaké řešení bude ve vašem případě nejlepší.

Naším cílem totiž není prodat klimatizaci za každou cenu. Naopak vám raději poradíme, jaké řešení bude ve vašem případě nejlepší. Zda si klimatizaci vůbec pořídit, jaký systém zvolit a do kterých místností jednotky instalovat. Myslíme na vše – a úplně nejvíc na to, abyste byli s konečným výsledkem spokojení. My klimatizace umíme.

Chodit umíme i v tepelných čerpadlech, vyznáme se v problematice domácího a průmyslového chlazení, ochlazování či mražení skladů a provádíme navíc revize dle nařízení komise (ES) 303/2008 na kontrolu těsnosti zařízení s fluorovanými skleníkovými plyny a regulovanými látkami. Nemluvíme jen tak do větru – naše znalosti máme podložené získanými certifikáty.

Číst dále o nás