logo

VENKOVNÍ TOSHIBA KLIMATIZACE - BRNO A OKOLÍ

Srdcem klimatizace je její venkovní část. Jakou zvolit?

Ve venkovní části klimatizace se nachází nejdůležitější část celého klimatizačního systému – kompresor. Venkovní jednotka se nejčastěji umísťuje na L-konzole na fasády domů, balkóny nebo třeba střechy, výjimkou ale také nejsou sklepy a chodby.

Při výběru jejich umístění je nutné brát v potaz jejich velikost, hmotnost a také vzdálenost od vnitřních jednotek, která může být od 20 až po 75 metrů v závislosti na venkovní jednotce.

Digital Inverter

Pro opravdu malé rozměry se hodí venkovní jednotky Digital Inverter, které patří mezi nejlehčí a nejkompaktnější na trhu. Zařízení jako celek přináší velmi výhodný poměr mezi výkonem a cenou.

Super Digital Inverter

Excelentní výkon a vysoká účinnost zajistí venkovní jednotka z řady Super Digital Inverter. Super Digital Inverter jsou doslova šampiony na trhu – můžete s nimi topit či chladit i při extrémních vnějších podmínkách. Pro svou vysokou účinnost jsou také používány v setech tepelných čerpadel Estia.

Digital Inverter BIG

Pro klimatizaci velkých prostorů je ideální použití venkovní jednotky řady Digital Inverter BIG. Jsou silné, vysoce efektivní a lze na ně napojit více menších vnitřních jednotek – při jejich společném provozu dosáhnete optimálního provětrání prostoru a tím i maximálního komfortu.


Prohlédněte si náš nejnovější katalog

Prvotřídní klimatizace s montáží a servisem po Brně i okolí

Pomůžeme vám s výběrem klimatizace do bytu či domu nebo průmyslové klimatizace. Naším cílem ale není prodat klimatizaci za každou cenu. Naopak vám raději poradíme, jaké řešení bude ve vašem případě nejlepší. Zda si klimatizaci vůbec pořídit, jaký systém zvolit a do kterých místností jednotky instalovat. Myslíme na vše – a úplně nejvíc na to, abyste byli s konečným výsledkem spokojení. My klimatizace umíme.

Chodit umíme i v tepelných čerpadlech, vyznáme se v problematice domácího a průmyslového chlazení, ochlazování či mražení skladů a provádíme navíc revize dle nařízení komise (ES) 303/2008 na kontrolu těsnosti zařízení s fluorovanými skleníkovými plyny a regulovanými látkami. Nemluvíme jen tak do větru – naše znalosti máme podložené získanými certifikáty.