logo

VNITŘNÍ KLIMATIZACE TOSHIBA - BRNO A OKOLÍ

Klimatizace nejen osvěžuje prostředí.
Může být i designovým prvkem

Klimatizace se skládají ze dvou částí, z venkovní jednotky, ve které je umístěn kompresor a vnitřních jednotek, které jsou na ni napojené spojovacím potrubím. Pří výběru vnitřních jednotek je třeba brát v potaz mnoho faktorů, kromě výkonu a ceny také její vzhled.

Nemusíte volit klasické bílé nástěnné klimatizační jednotky, můžete vyzkoušet i designové jednotky, které vám do interiéru krásně zapadnou. Může se jednat o nástěnnou, podstropní, mezistropní či třeba kazetovou klimatizaci.

Pokud máte vnitřních jednotek více, můžete je libovolně kombinovat, tak aby co nejlépe doplňovaly váš interiér.

Nástěnné klimatizační jednotky

Nejčastějším typem do bytů, kanceláří a domů jsou nástěnné klimatizační jednotky. Velmi snadno se montují, jsou velmi flexibilní a cenově nejdostupnější.

Podstropní klimatizační jednotky

Podstropní jednotky s výdechem vzduchu podél stropu zajistí přirozené rozložení teploty v prostoru a optimální klima v místnosti. Hodí se do místností, kam není možné nasadit nástěnné klimatizační jednotky a také v případě, že potřebujeme výkonnější chlazení. Jsou kompatibilní s venkovními jednotkami Digital Inverter, Super Digital Inverter a Digital Inverter Big.

Kazetové klimatizační jednotky

Kazetové klimatizační jednotky se hodí do místností s podhledem. Kazetové 4-cestné jednotky mají výhodu v ukrytí celého těla v mezistropu, s tím, že vidět je pouze stropní panel. Kazetové kompaktní 60x60 cm 4-cestné jednotky se díky svým rozměrům hodí do klasických rastrových podhledů, na rozdíl od kazetových jednotek 95x95 cm jsou však méně výkonné.

Upravovaný vzduch klimatizace vyfukuje do 4 směrů, čímž je dosažena rovnoměrná teplota a distribuce vzduchu po celé ploše místnosti.

Mezistropní klimatizační jednotky

Pokud chcete, aby klimatizace nebyla vůbec vidět, ideálním řešením jsou pro vás mezistropní jednotky, které se dají ukrýt v podhledu a jsou z nich vidět jen sací a výdechové mřížky. Použití více výdechů vzduchu umožňuje rovnoměrné rozložení teploty v celém prostoru.

V případě, že je mezistrop nízký, lze zvolit nízké mezistropní jednotky s rozměrem pouhých 21 cm. Oba uvedené typy jsou kompatibilní s vnějšími jednotkami Digital Inverter, Super Digital Inverter a Digital Inverter Big.

Dveřní clony

V případě, že chcete klimatizační jednotku umístit do vstupních hal, čekáren či míst, kde jsou automatické dveře, které se často otvírají, zvolte dveřní clony – vzduchové clony tvoří proudem vzduchu bariéru proti vnikání studeného venkovního vzduchu do místnosti.

Přímý výpar do vzduchotechniky

Tyto DX-kity umožňují jednoduché napojení běžných výměníků vzduchotechnických jednotek na venkovní jednotky série Digital Inverter, Super Digital Inverter a Digital Inverter BIG.


Prohlédněte si náš nejnovější katalog

Prvotřídní klimatizace s montáží a servisem po Brně i okolí

Naším cílem totiž není prodat klimatizaci za každou cenu. Naopak vám raději poradíme, jaké řešení bude ve vašem případě nejlepší. Zda si klimatizaci vůbec pořídit, jaký systém zvolit a do kterých místností jednotky instalovat. Myslíme na vše – a úplně nejvíc na to, abyste byli s konečným výsledkem spokojení. My klimatizace umíme.

Chodit umíme i v tepelných čerpadlech, vyznáme se v problematice domácího a průmyslového chlazení, ochlazování či mražení skladů a provádíme navíc revize dle nařízení komise (ES) 303/2008 na kontrolu těsnosti zařízení s fluorovanými skleníkovými plyny a regulovanými látkami. Nemluvíme jen tak do větru – naše znalosti máme podložené získanými certifikáty.

Podívat se na nabídku klimatizací