logo

VNITŘNÍ KLIMATIZACE TOSHIBA - BRNO A OKOLÍ

Klimatizace nejen osvěžuje prostředí ale může být i designovým prvkem

Klimatizace se skládají ze dvou částí - z venkovní jednotky, ve které je umístěn kompresor, a vnitřních jednotek, které jsou na ni napojené spojovacím potrubím. Pří výběru vnitřních jednotek je třeba brát v potaz mnoho faktorů. Kromě výkonu a ceny je to také její vzhled.

Nemusíte volit klasické bílé nástěnné klimatizační jednotky, můžete vyzkoušet i designové jednotky, které vám do interiéru krásně zapadnou. Může se jednat o nástěnnou, podstropní, mezistropní či třeba kazetovou klimatizaci.

Pokud máte vnitřních jednotek více, můžete je libovolně kombinovat tak, aby co nejlépe doplňovaly váš interiér.

Nástěnné klimatizační jednotky

Nejčastějším typem do bytů, kanceláří a domů jsou nástěnné klimatizační jednotky. Velmi snadno se montují, jsou velmi flexibilní a cenově nejdostupnější.

Podstropní klimatizační jednotky

Podstropní jednotky s výdechem vzduchu podél stropu zajistí přirozené rozložení teploty v prostoru a optimální klima v místnosti. Hodí se do místností, kam není možné nasadit nástěnné klimatizační jednotky a také v případě, že potřebujeme výkonnější chlazení. Jsou kompatibilní s venkovními jednotkami Digital Inverter, Super Digital Inverter a Digital Inverter Big.

Kazetové klimatizační jednotky

Kazetové klimatizační jednotky se hodí do místností s podhledem. Kazetové 4cestné jednotky mají výhodu v ukrytí celého těla v mezistropu s tím, že vidět je pouze stropní panel. Kazetové kompaktní 60x60 cm 4cestné jednotky se díky svým rozměrům hodí do klasických rastrových podhledů, na rozdíl od kazetových jednotek 95x95 cm jsou však méně výkonné.

Upravovaný vzduch klimatizace vyfukuje do 4 směrů, čímž je dosažena rovnoměrná teplota a distribuce vzduchu po celé ploše místnosti.

Mezistropní klimatizační jednotky

Pokud chcete, aby klimatizace nebyla vůbec vidět, ideálním řešením jsou pro vás mezistropní jednotky, které se dají ukrýt v podhledu a jsou z nich vidět jen sací a výdechové mřížky. Použití více výdechů vzduchu umožňuje rovnoměrné rozložení teploty v celém prostoru.

V případě, že je mezistrop nízký, lze zvolit nízké mezistropní jednotky s rozměrem pouhých 21 cm. Oba uvedené typy jsou kompatibilní s vnějšími jednotkami Digital Inverter, Super Digital Inverter a Digital Inverter Big.

Dveřní clony

V případě, že chcete klimatizační jednotku umístit do vstupních hal, čekáren či míst, kde jsou automatické dveře, které se často otvírají, zvolte dveřní clony – vzduchové clony tvoří proudem vzduchu bariéru proti vnikání studeného venkovního vzduchu do místnosti.

Přímý výpar do vzduchotechniky

Tyto DX-kity umožňují jednoduché napojení běžných výměníků vzduchotechnických jednotek na venkovní jednotky série Digital Inverter, Super Digital Inverter a Digital Inverter BIG.


Prohlédněte si náš nejnovější katalog

Prvotřídní klimatizace s montáží a servisem po Brně i okolí

Pomůžeme vám s výběrem klimatizace do bytu či domu nebo průmyslové klimatizace. Naším cílem ale není prodat klimatizaci za každou cenu. Naopak vám raději poradíme, jaké řešení bude ve vašem případě nejlepší. Zda si klimatizaci vůbec pořídit, jaký systém zvolit a do kterých místností jednotky instalovat. Myslíme na vše – a úplně nejvíc na to, abyste byli s konečným výsledkem spokojení. My klimatizace umíme.

Chodit umíme i v tepelných čerpadlech, vyznáme se v problematice domácího a průmyslového chlazení, ochlazování či mražení skladů a provádíme navíc revize dle nařízení komise (ES) 303/2008 na kontrolu těsnosti zařízení s fluorovanými skleníkovými plyny a regulovanými látkami. Nemluvíme jen tak do větru – naše znalosti máme podložené získanými certifikáty.