logo

ŽE SE V KLIMATIZACÍCH NEVYZNÁTE?
UKÁŽEME VÁM TO NEJVHODNĚJŠÍ ŘEŠENÍ

Nevíte si rady? Zkuste naši jednoduchou kalkulačku, která Vám napoví, jaké residenční řešení je pro Vás nejvhodnější. Pokud byste měli zájem o větší průmyslové řešení nebo multi-splitové řešení, napište prosím na travnicek@jetiklima.cz a obratem se vám ozveme.
Políčka označené* (jméno, e-mail, telefon, město) jsou povinné.

Pro relizaci Brno a Brno venkov je doprava zahrnuta v ceně.

Informace o ceně jsou orientační – cena se může lišit v závislosti od faktoru, jako např. oslunění místnosti, složitost montáže, sekání zdiva, tepelný výkon spotřebičů v mistnosti, počet lidí v místnosti a jiné.

Prvotřídní klimatizace s montáží a servisem po Brně i okolí

Pomůžeme vám s výběrem klimatizace do bytu či domu nebo průmyslové klimatizace. Naším cílem ale není prodat klimatizaci za každou cenu. Naopak vám raději poradíme, jaké řešení bude ve vašem případě nejlepší. Zda si klimatizaci vůbec pořídit, jaký systém zvolit a do kterých místností jednotky instalovat. Myslíme na vše – a úplně nejvíc na to, abyste byli s konečným výsledkem spokojení. My klimatizace umíme.

Chodit umíme i v tepelných čerpadlech, vyznáme se v problematice domácího a průmyslového chlazení, ochlazování či mražení skladů a provádíme navíc revize dle nařízení komise (ES) 303/2008 na kontrolu těsnosti zařízení s fluorovanými skleníkovými plyny a regulovanými látkami. Nemluvíme jen tak do větru – naše znalosti máme podložené získanými certifikáty.